Program Festiwalu Teatrów dla Dzieci 2020

Spektakle dla dzieci:

27 stycznia 2020 r. (poniedziałek) / g. 11.00 i 16.00 / Scena NCK
„Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka”

28 stycznia 2020 r. (wtorek) / g. 11.00 / Scena NCK
„Ania z Zielonego Wzgórza” – Teatr Zagłębia z Sosnowca

29 stycznia 2020 r. (środa) / g. 11.00 / Scena NCK
„Duszek z komina” – Teatr Nowy z Zabrza

30 stycznia 2020 r. (czwartek) / g. 11.00 / Scena NCK
„Zmruż oczko” – Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc

31 stycznia 2020 r. (piątek) / g. 11.00 / Scena NCK
„Piaskowy wilk” – Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum z Katowic

3 lutego 2020 r. (poniedziałek) / g. 11.00 / Scena NCK
„Złodziejski majster”– Teatr Lalek Rabcio z Rabki-Zdroju

4 lutego 2020 r. (wtorek) / g. 11.00 / Scena NCK
„Zaginiony świat” – Teatr Maska z Rzeszowa

5 lutego 2020 r. (środa) / g. 11.00 / Scena NCK
„Tuwim dla dzieci” – Teatr Miejski z Gliwic

6 lutego 2020 r. (czwartek) / g. 11.00 / Scena NCK
„Calineczka” – Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum z Katowic

7 lutego 2020 r. (piątek) / g. 11.00 / Scena NCK
„Jestem Aki” – Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana z Bielska-Białej

9 lutego 2020 r. (niedziela) / g. 17.00 / Scena NCK
„Bajki robotów” – Teatr Miniatura z Gdańska

Spektakle dla najnajów:

28 stycznia 2020 r. (wtorek) / g. 10.00 / sala 009
„Co w trawie piszczy” – Teatr Figurki z Krakowa

4 lutego 2020 r. (wtorek) / g. 13.00 / sala 009
„Czasoodkrywanie” – Teatr Maska z Rzeszowa

Warsztaty dla dzieci:

27 stycznia 2020 r. (poniedziałek)
g. 9.30 / sala 208
|warsztaty edukacyjne|
„Gdzie są okulary Taty Świnki?” – zajęcia dla trzylatków

g. 11.00-12.30 / sala 115
|warsztaty graficzne|
Mój bohater – rodzinne drukowanie na lnianych torbach
g. 13.00-14.30 / sala 115
|warsztaty graficzne|
Kolorowy Świat Świnki Peppy – rodzinne drukowanie na lnianych torbach

28 stycznia 2020 r. (wtorek) / g. 13.00 / sala 006
|warsztaty edukacyjne|
Brzuchem do góry! – warsztaty z ilustratorką Urszulą Palusińską

29 stycznia 2020 r. (środa)
g. 9.30 / sala 208
|warsztaty edukacyjne|
„Duszek pod daszkiem” – zajęcia dla trzylatków

g. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 13.00-14.30, 14.30-16.00 / sala 012
|warsztaty plastyczne|
Duszek w kolorach

30 stycznia 2020 r. (czwartek) / g. 13.00 / sala 006
|warsztaty edukacyjne|
Mit jest w nas! – warsztaty z autorką książek dla dzieci Melanią Kapelusz

31 stycznia 2020 r. (piątek) / g. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 13.00-14.30, 14.30-16.00 / sala 012
|warsztaty plastyczne|Portrety Piaskowego Wilka

3 lutego 2020 r. (poniedziałek)
g. 11.00-12.30, 13.00-14.30 / sala 115
|warsztaty graficzne|
Majster Grafika – rodzinne warsztaty graficzne na materiałach recyclingowych
g. 13.00 / sala 006

|warsztaty diy|
Uszyj sobie misia

4 lutego (wtorek) / g. 14.00 / sala kameralna 203
|spotkanie autorskie|
„Pies na medal” – spotkanie z Barbarą Gawryluk

5 lutego 2020 r. (środa)
g. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 13.00-14.30, 14.30-16.00 / sala 012
|warsztaty plastyczne|
Z notatnika Pana Tuwima
g. 13.00 / sala 008

|warsztaty edukacyjne|
Komiksowa lokomotywa

7 lutego 2020 r. (piątek) / g. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 13.00-14.30, 14.30-16.00 / sala 012
|warsztaty ceramiczne|Aki i ekipa