Program 2020

SPEKTAKLE dla dzieci i naj-najów

27 stycznia 2020 r. (poniedziałek)
g. 11.00 i 16.00 „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka”

28 stycznia 2020 r. (wtorek)
g. 10.00 spektakl dla najnajów: „Co w trawie piszczy”
 – Teatr Figurki z Krakowa
g. 11.00 „Ania z Zielonego Wzgórza”
 – Teatr Zagłębia z Sosnowca

29 stycznia 2020 r. (środa)
g. 11.00 „Duszek z komina”
 – Teatr Nowy z Zabrza

30 stycznia 2020 r. (czwartek)
g. 11.00 „Zmruż oczko”
 – Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”z Kielc

31 stycznia 2020 r. (piątek)
g. 11.00 „Piaskowy wilk”
 – Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum z Katowic

3 lutego 2020 r. (poniedziałek)
g. 11.00 „Złodziejski majster”– Teatr Lalek Rabcio z Rabki-Zdroju

4 lutego 2020 r. (wtorek)
g. 11.00 „Zaginiony świat”
 – Teatr Maska z Rzeszowa
g. 13.00 spektakl dla najnajów: „Czasoodkrywanie”
 – Teatr Maska z Rzeszowa

5 lutego 2020 r. (środa)
g. 11.00 „Tuwim dla dzieci”
 – Teatr Miejski z Gliwic

6 lutego 2020 r. (czwartek)
g. 11.00 „Calineczka”
 – Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum z Katowic

7 lutego 2020 r. (piątek)
g. 11.00 „Jestem Aki”
 – Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana z Bielska-Białej

9 lutego 2020 r. (niedziela)
g. 17.00 
„Bajki Robotów” – Teatr Miniatura z Gdańska

WARSZTATY I SPOTKANIA

27 stycznia 2020 r. (poniedziałek)
g. 9.30, sala 208 „Gdzie są okulary Taty Świnki?” – warsztaty edukacyjne
g. 11.00-12.30, sala 115 „Mój bohater”
 – warsztaty graficzne
g. 13.00-14.30, sala 115 „Kolorowy Świat Świnki Peppy”
 – warsztaty graficzne

28 stycznia 2020 r. (wtorek)
g. 13.00, sala 006 „Brzuchem do góry!”
 – warsztaty z ilustratorką Urszulą Palusińską

29 stycznia 2020 r. (środa)
g. 9.30, sala 208 „Duszek pod daszkiem” – warsztaty edukacyjne
g. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 13.00-14.30, 14.30-16.00, sala 012 „Duszek w kolorach” – warsztaty plastyczne

30 stycznia 2020 r. (czwartek)
g. 13.00, sala 006 „Mit jest w nas!”
 – warsztaty z autorką książek dla dzieci Melanią Kapelusz

31 stycznia 2020 r. (piątek)
g. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 13.00-14.30, 14.30-16.00, sala 012 „Portrety Piaskowego Wilka”
 – warsztaty plastyczne

3 lutego 2020 r. (poniedziałek)
g. 11.00-12.30, 13.00-14.30, sala 115 „Majster Grafika” – rodzinne warsztaty graficzne na materiałach recyclingowych
g. 13.00, sala 006 „Uszyj sobie misia” – warsztaty diy

4 lutego (wtorek)
g. 14.00, sala kameralna 203 „Pies na medal” 
– spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk

5 lutego 2020 r. (środa)
g. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 13.00-14.30, 14.30-16.00, sala 012 „Z notatnika Pana Tuwima” – warsztaty plastyczne
g. 13.00, sala 008 „Komiksowa lokomotywa” – warsztaty edukacyjne

7 lutego 2020 r. (piątek)
g. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 13.00-14.30, 14.30-16.00, sala 012 „Aki i ekipa”
 – warsztaty ceramiczne