W krainie dziecięcej wyobraźni – piosenki i duety z bajek Walta Disneya

Kto chciałby wybrać się z nami w podróż po bajkowych krainach i zwiedzić najbardziej zaczarowane muzyczne zakątki?

Zapraszamy w podróż przez świat bajek, na których wychowują się całe pokolenia! To wspaniała rozrywka dla całych rodzin! Mimo upływu lat, utwory z filmów animowanych wciąż nucą i mali, i ci trochę więksi. Proponujemy najpiękniejsze piosenki i duety z bajek Walta Disneya w pięknej oprawie multimedialnej i świetlnej. Zajrzymy do niezwykłego domku Calineczki, odwiedzimy Elzę w jej mroźnym pałacu, zatańczymy z Timonem i Pumbą i przybijemy piątkę Alladynowi! Kto wie, gdzie jeszcze poniesie nas kolorowy wiatr?

Wystąpią:

Monika Biedederman-Pers – (sopran) śpiewaczka operowa i operetkowa. Kocha scenę i śpiew. Występowała jako solistka z Krakowską Orkiestrą Staromiejską. Współpracuje również z orkiestrą Obligato pod kierownictwem Jerzego Sobeńko, występując na deskach Filharmonii Krakowskiej, Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz Opery Krakowskiej

Piotr Karzełek – (baryton) śpiewak operowy i operetkowy. Muzyka jest nieodłącznym elementem jego życia już od najmłodszych lat. Jako absolwent Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego rozpoczął współpracę z orkiestrą Obligato pod kierownictwem Jerzego Sobeńko, występując na deskach Filharmonii Krakowskiej, Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz Opery Krakowskiej.

25 stycznia (wtorek)
g. 11.00, Scena NCK

W budynku NCK obowiązują:
Procedury bezpieczeństwa w Nowohuckim Centrum Kultury w czasie epidemii SARS-COV-2 <kliknij>
Uprzejmie prosimy o ich przestrzeganie oraz stosowanie się do instrukcji pracowników NCK.

Okazując – przed wejściem na wydarzenie – aktualny certyfikat COVID lub wypełniając oświadczenie widza NCK <kliknij> sprawiasz, że kultura jest dostępna dla większej liczby osób. Dziękujemy!