TRZY ŚWINKI (MIŁEK-OPIŁEK)

 

Zmiana w repertuarze!

Z przyczyn niezależnych od organizatora planowany spektakl “Miłek-Opiłek” zostaje zastąpiony spektaklem “Trzy Świnki” w wykonaniu Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana z Będzina

Termin, godzina i cena nie ulegają zmianie, niezmiennie zapraszamy:
2 lutego (czwartek), g. 11.00, Scena NCK​
Bilety zakupione na “Miłka-Opiłka” zachowują ważność na nowy tytuł.

 

TRZY ŚWINKI – Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana z Będzina

Spektakl jest swobodnym przekształceniem znanej i bardzo lubianej baśni braci Grimm. Tytułowe Świnki zachorowały na… nudę. Nie chcą się bawić z innymi zwierzętami, nie zamierzają także budować domu, ani porządkować podwórka, choć zima tuż, tuż… Pozostałe zwierzęta wpadają na pewien pomysł. Świnki trzeba przestraszyć! Obmyślają chytry plan. Owca przebiera się za wilka, a krowa za smoka. Czy plan się powiedzie? Czy Świnki pokonają lenistwo i przestaną się wreszcie nudzić?

Uwaga! W spektaklu używane są światła stroboskopowe!

czas trwania: 1 godz. 20 min. (w tym przerwa)
spektakl dla widzów od 3 lat

2 lutego (czwartek), g. 11.00, Scena NCK​

 

 

MIŁEK-OPIŁEK – Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana z Będzina

Tytułowego bohatera spektaklu Miłek-Opiłek poznajemy podczas zabawy z innymi członkami zwierzęcej społeczności na polanie w lesie.  Atmosfera panująca wśród owej społeczności jest bardzo przyjemna, jednak główny bohater czuje się wyobcowany. Ma wyjątkowo niskie poczucie własnej wartości, przez co wydaje mu się, że nie zasługuje na sympatię innych. Spektakl jest bajką dla dzieci, która ma pokazać młodemu widzowi czym jest uzależnienie.

 

czas trwania: 1 godz.10 min.(w tym przerwa)
spektakl dla widzów od 5 lat

2 lutego 2017 (czwartek), g. 11.00, Scena NCK